John Sperle Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Abandon |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 | |
14:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 373 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 366 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.6/10 | |
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
10/10 | |
12:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
656 473 |
1 |
2.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
6.6/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.2/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U19.5 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
753 576 |
2 |
8/10 |
Despre John Sperle – Predicții și Statistici Tenis
John Sperle este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 753 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui John Sperle, obținând o precizie a predicțiilor de peste 43.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (46) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% | 63.4% | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% | 64.6% | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% | 50.2% | 45.4% |
| Ași / Meci | 1.1 | 1.2 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.7 | 1 | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 51.9% | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% | 20.8% | 18.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% | 41.8% | 39.7% |
| Serviciu Păstrat % | 142.2% | 96% | 79.8% |
| Total Puncte Câștigate | 71.7% | 61.9% | 52.4% |
| Statistică | Hard (2) | Zgură (44) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.1% | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% | 61.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54% | 44.7% |
| Ași / Meci | 2 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% | 53.7% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% | 18.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.4% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 18.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Serviciu Păstrat % | 79.8% |
| Total Puncte Câștigate | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 51.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 96% |
| Total Puncte Câștigate | 61.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | 142.2% |
| Total Puncte Câștigate | 71.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 53.7% |
| Mingi de Break Convertite | 18.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% |