Jule Niemeier Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1.3/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 632 |
O19.5 |
7.2/10 | |
17:47 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 262 |
1 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O20.5 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.1/10 |
Despre Jule Niemeier – Predicții și Statistici Tenis
Jule Niemeier este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 412 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Jule Niemeier, obținând o precizie a predicțiilor de peste 61.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.5% | 53.2% | 52.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.9% | 64.2% | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.6% | 33.3% | 34.8% |
| Ași / Meci | 1.4 | 1.7 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 9.3 | 10.4 | 10.6 |
| Mingi de Break Salvate | 48.8% | 51.4% | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 32.4% | 41.7% | 40.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% | 46.3% | 45.6% |
| Serviciu Păstrat % | 109.6% | 81.5% | 71.2% |
| Total Puncte Câștigate | 65.4% | 57.1% | 54.4% |
| Statistică | Hard (5) | Zgură (16) | Iarbă (3) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.9% | 53.2% | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% | 63.8% | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% | 32.2% | 37.4% |
| Ași / Meci | 2.4 | 1.4 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.8 | 11.2 | 11.3 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% | 47.9% | 64.5% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% | 41.9% | 29.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% | 46.2% | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 52.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.8% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 10.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 40.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.6% |
| Serviciu Păstrat % | 71.2% |
| Total Puncte Câștigate | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 10.4 |
| Mingi de Break Salvate | 51.4% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 81.5% |
| Total Puncte Câștigate | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.6% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 9.3 |
| Mingi de Break Salvate | 48.8% |
| Mingi de Break Convertite | 32.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |
| Serviciu Păstrat % | 109.6% |
| Total Puncte Câștigate | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.8 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 32.2% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 11.2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% |
| Mingi de Break Convertite | 41.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.4% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 11.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |