Julie Belgraver Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 372 |
O20.5 |
6.5/10 | |
16:39 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.4/10 | |
11:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.5/10 | |
15:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.7/10 | |
18:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
9.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
11:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
O18.5 |
9.2/10 | |
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 163 |
1 |
8/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O20.5 |
7.6/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
7.1/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
4.8/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 |
Despre Julie Belgraver – Predicții și Statistici Tenis
Julie Belgraver este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 237 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 30 meciuri ale lui Julie Belgraver, obținând o precizie a predicțiilor de peste 63.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (38) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% | 62.9% | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% | 58.1% | 55.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39% | 36.6% | 40.1% |
| Ași / Meci | 2.8 | 3.7 | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.9 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 47.6% | 45.1% | 49.1% |
| Mingi de Break Convertite | 48% | 44.4% | 36% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% | 41.3% | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | 95.4% | 125.6% | 104.2% |
| Total Puncte Câștigate | 60.5% | 65.1% | 57.9% |
| Statistică | Hard (18) | Zgură (20) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.8% | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30% | 41.7% |
| Ași / Meci | 3.8 | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 40.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.9% | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.1% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 49.1% |
| Mingi de Break Convertite | 36% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | 104.2% |
| Total Puncte Câștigate | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 45.1% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 125.6% |
| Total Puncte Câștigate | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 47.6% |
| Mingi de Break Convertite | 48% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 95.4% |
| Total Puncte Câștigate | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.7% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 40.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |