Jurij Rodionov Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
O20.5 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 467 |
2 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 646 |
O20.5 |
8/10 | |
16:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
2.9/10 | |
13:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
4/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.5/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.8/10 | |
19:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
4.4/10 | |
20:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.5/10 | |
12:25 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 644 |
1 |
5.3/10 | |
18:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
10/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U28.5 |
6.1/10 |
Despre Jurij Rodionov – Predicții și Statistici Tenis
Jurij Rodionov este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 160 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Jurij Rodionov, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (75) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.8% | 59.6% | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% | 71.7% | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54% | 54.4% | 51.4% |
| Ași / Meci | 5.7 | 5.6 | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.6 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 67.8% | 65.4% | 60.1% |
| Mingi de Break Convertite | 14.6% | 20.2% | 24.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% | 38.6% | 39.1% |
| Serviciu Păstrat % | 64.2% | 64.7% | 62.9% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% | 51.6% | 50.8% |
| Statistică | Hard (39) | Zgură (30) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% | 57.4% | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% | 71.2% | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% | 52.4% | 43.5% |
| Ași / Meci | 5.6 | 4.7 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.9 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% | 61.7% | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 24.3% | 23% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% | 39.1% | 25% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60.1% |
| Mingi de Break Convertite | 24.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |
| Serviciu Păstrat % | 62.9% |
| Total Puncte Câștigate | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.4% |
| Ași / Meci | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 65.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Serviciu Păstrat % | 64.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54% |
| Ași / Meci | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 67.8% |
| Mingi de Break Convertite | 14.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% |
| Serviciu Păstrat % | 64.2% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 24.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% |
| Mingi de Break Convertite | 23% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 25% |