Katie Boulter Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:25 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 | |
04:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 263 |
O18.5 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 361 |
O16.5 |
9.4/10 | |
17:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 366 |
O17.5 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
362 636 |
O17.5 |
8.5/10 | |
20:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
9.2/10 | |
21:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O17.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
1 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
3.6/10 | |
15:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O18.5 |
6.9/10 | |
11:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
O8.5 |
9.9/10 | |
11:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O8.5 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
9/10 | |
22:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U27.5 |
9.1/10 |
Despre Katie Boulter – Predicții și Statistici Tenis
Katie Boulter este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 60 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 20 meciuri ale lui Katie Boulter, obținând o precizie a predicțiilor de peste 85%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.5% | 75.5% | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.3% | 63% | 61.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38% | 39.8% | 41.6% |
| Ași / Meci | 4 | 3 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 4.2 | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 56% | 53.8% | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 33.6% | 41.2% | 38% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% | 44.5% | 44.2% |
| Serviciu Păstrat % | 55.3% | 57.3% | 55.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.6% | 50.8% | 49.7% |
| Statistică | Hard (30) | Zgură (13) | Iarbă (7) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% | 70.6% | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% | 60.4% | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% | 42.5% | 38.2% |
| Ași / Meci | 2.2 | 3.6 | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 5.4 | 8.3 |
| Mingi de Break Salvate | 49.4% | 58.2% | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 39.1% | 40.4% | 30.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% | 44.6% | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 38% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |
| Serviciu Păstrat % | 55.3% |
| Total Puncte Câștigate | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.8% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 41.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 57.3% |
| Total Puncte Câștigate | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56% |
| Mingi de Break Convertite | 33.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 55.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 49.4% |
| Mingi de Break Convertite | 39.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.2% |
| Mingi de Break Convertite | 40.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.2% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 8.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 30.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |