Kayla Day Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
4.6/10 | |
15:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7/10 | |
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
066 623 |
O16.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:04 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
3.2/10 | |
18:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 461 |
1 |
4.2/10 | |
21:17 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7.2/10 | |
18:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
1/10 | |
21:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U27.5 |
9.2/10 | |
18:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.9/10 | |
23:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
O17.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
8.5/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.5/10 | |
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
7.4/10 |
Despre Kayla Day – Predicții și Statistici Tenis
Kayla Day este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 152 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Kayla Day, obținând o precizie a predicțiilor de peste 78.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (61) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 74.3% | 70.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 63.8% | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 43.7% | 44.6% |
| Ași / Meci | 1.9 | 2.8 | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.2 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | - | 58% | 50.4% |
| Mingi de Break Convertite | - | 48.4% | 44.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% | 48.5% | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | - | 129% | 125.2% |
| Total Puncte Câștigate | 107% | 73% | 64.3% |
| Statistică | Hard (42) | Zgură (15) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.6% | 77.9% | 73% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% | 58.3% | 62% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% | 55.6% | 32.4% |
| Ași / Meci | 3.8 | 2 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.5 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% | 50% | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 45% | 60% | 26.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% | 49.8% | 39.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50.4% |
| Mingi de Break Convertite | 44.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 125.2% |
| Total Puncte Câștigate | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.7% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58% |
| Mingi de Break Convertite | 48.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 129% |
| Total Puncte Câștigate | 73% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Total Puncte Câștigate | 107% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | 45% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 60% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62% |
| Serviciul 2 Câștigat | 32.4% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 26.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.6% |