Kazuki Nishiwaki Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1230
Vârstă31
Înălțime5'10"
Greutate154 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
L
L
L
L
8
Meciuri Analizate
62.5%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
6.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 625 |
1 |
2.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
3.1/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
Despre Kazuki Nishiwaki – Predicții și Statistici Tenis
Kazuki Nishiwaki este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 31 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1230 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Kazuki Nishiwaki, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (19) | Ultimele 52 Săptămâni (19) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 58.4% | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 68.4% | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 50.8% | 50.8% |
| Ași / Meci | 2.5 | 3.1 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 1.8 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 58.3% | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 42.2% | 42.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% | 42% | 42% |
| Serviciu Păstrat % | - | 114.9% | 114.9% |
| Total Puncte Câștigate | 97.9% | 64.1% | 64.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (19) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 42.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (19)
Ultimele 20 (19)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 42.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 114.9% |
| Total Puncte Câștigate | 64.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 42.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 114.9% |
| Total Puncte Câștigate | 64.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Total Puncte Câștigate | 97.9% |
Statistici by Surface
Hard (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 42.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |