Laia Petretic Predicții, Statistici și Formă
Clasament#712
Forma Recentă
L
W
L
L
L
17
Meciuri Analizate
58.8%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
8/10 | |
06:38 Abandon |
| 0
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
4.4/10 | |
11:38 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.8/10 | |
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.2/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U19.5 |
4.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.4/10 | |
14:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.8/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7/10 | |
11:38 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.7/10 | |
11:36 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
6.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
6.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
||
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 611 |
1 |
4.5/10 | |
11:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.6/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
2.6/10 |
Despre Laia Petretic – Predicții și Statistici Tenis
Laia Petretic Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Laia Petretic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 58.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (34) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 68.2% | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 66.1% | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 42.5% | 42.5% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.9 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 4.7 | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 52.9% | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 58.8% | 58.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% | 50.8% | 50.8% |
| Serviciu Păstrat % | - | 148.3% | 167.3% |
| Total Puncte Câștigate | 98.7% | 76% | 76% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (26) | Zgură (8) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% | - |
| Ași / Meci | 0.7 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% | - |
| Mingi de Break Convertite | 58.8% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.3% | 48.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (34)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 58.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.8% |
| Serviciu Păstrat % | 167.3% |
| Total Puncte Câștigate | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 58.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.8% |
| Serviciu Păstrat % | 148.3% |
| Total Puncte Câștigate | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |
| Total Puncte Câștigate | 98.7% |
Statistici by Surface
Hard (26)
Zgură (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 58.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% |