1. Acasă
  2. Turnee
  3. ITF Women W35 Santa Margherita di Pula
  4. Laura Boehner
Laura Boehner

Laura Boehner Predicții, Statistici și Formă

DE
Clasament#1252

Forma Recentă

L L
1 Meciuri Analizate
100% Acuratețea Pronosticurilor

Pronosticuri de Tenis

Susținut de TennisPredictions
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

12:50

Încheiat
DE
L. Böhner
IT
E. Chiesa
0
2
375
-833

2

-833
33
66

2

-833
6/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

08:30

Încheiat
DE
L. Böhner
TR
S. Atay
1
2
-417
240

1

-417
76
52

-
padlock

Despre Laura Boehner – Predicții și Statistici Tenis

Laura Boehner Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Laura Boehner, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.

Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.

Statistici Serviciu & Statistici Retur
Statistică Ultimele 10 (10) Ultimele 20 (20) Ultimele 52 Săptămâni (34)
Primul Serviciu % 63.2% 70.4% 70.4%
Serviciul 1 Câștigat 52.1% 59.3% 59.3%
Serviciul 2 Câștigat 53.6% 49.7% 49.7%
Ași / Meci 1.1 1.3 1.1
Duble Greșeli / Meci 2.5 2 2.1
Mingi de Break Salvate 33.3% 40.4% 40.4%
Mingi de Break Convertite 42.9% 42% 42%
Puncte la Retur Câștigate 45.4% 46.2% 46.2%
Serviciu Păstrat % 382.9% 107.5% 116.3%
Total Puncte Câștigate 85.1% 66% 66%
Statistici by Surface
Statistică Hard (9) Zgură (22)
Primul Serviciu % 67.8% 73.7%
Serviciul 1 Câștigat 55.2% 64.3%
Serviciul 2 Câștigat 48.4% 51.8%
Ași / Meci 1.1 1.1
Duble Greșeli / Meci 1.9 2.1
Mingi de Break Salvate 36.8% 47.4%
Mingi de Break Convertite 32% 55.3%
Puncte la Retur Câștigate 42.4% 47.2%
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (34) Ultimele 20 (20) Ultimele 10 (10)
StatValue
Primul Serviciu %70.4%
Serviciul 1 Câștigat59.3%
Serviciul 2 Câștigat49.7%
Ași / Meci1.1
Duble Greșeli / Meci2.1
Mingi de Break Salvate40.4%
Mingi de Break Convertite42%
Puncte la Retur Câștigate46.2%
Serviciu Păstrat %116.3%
Total Puncte Câștigate66%
StatValue
Primul Serviciu %70.4%
Serviciul 1 Câștigat59.3%
Serviciul 2 Câștigat49.7%
Ași / Meci1.3
Duble Greșeli / Meci2
Mingi de Break Salvate40.4%
Mingi de Break Convertite42%
Puncte la Retur Câștigate46.2%
Serviciu Păstrat %107.5%
Total Puncte Câștigate66%
StatValue
Primul Serviciu %63.2%
Serviciul 1 Câștigat52.1%
Serviciul 2 Câștigat53.6%
Ași / Meci1.1
Duble Greșeli / Meci2.5
Mingi de Break Salvate33.3%
Mingi de Break Convertite42.9%
Puncte la Retur Câștigate45.4%
Serviciu Păstrat %382.9%
Total Puncte Câștigate85.1%
Statistici by Surface
Hard (9) Zgură (22)
StatValue
Primul Serviciu %67.8%
Serviciul 1 Câștigat55.2%
Serviciul 2 Câștigat48.4%
Ași / Meci1.1
Duble Greșeli / Meci1.9
Mingi de Break Salvate36.8%
Mingi de Break Convertite32%
Puncte la Retur Câștigate42.4%
StatValue
Primul Serviciu %73.7%
Serviciul 1 Câștigat64.3%
Serviciul 2 Câștigat51.8%
Ași / Meci1.1
Duble Greșeli / Meci2.1
Mingi de Break Salvate47.4%
Mingi de Break Convertite55.3%
Puncte la Retur Câștigate47.2%