Lea Ma Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.5/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 63 |
O19.5 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
2 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O20.5 |
2.5/10 | |
22:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
8/10 | |
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.7/10 | |
21:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.1/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.2/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 |
Despre Lea Ma – Predicții și Statistici Tenis
Lea Ma este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 24 meciuri ale lui Lea Ma, obținând o precizie a predicțiilor de peste 83.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (45) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 48.8% | 61.5% | 62% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% | 67.6% | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% | 52.6% | 47.4% |
| Ași / Meci | 3.1 | 3.4 | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 60% | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% | 31.9% | 30.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% | 42% | 41.6% |
| Serviciu Păstrat % | 509.8% | 204.3% | 167.3% |
| Total Puncte Câștigate | 92% | 77.6% | 65.1% |
| Statistică | Hard (27) | Zgură (12) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% | 48.8% | 57.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% | 60% | 45% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% | 42.9% | 43.3% |
| Ași / Meci | 3.6 | 2.9 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 2.9 | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 60.4% | 66.7% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% | 27.3% | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% | 44.6% | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 30.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% |
| Serviciu Păstrat % | 167.3% |
| Total Puncte Câștigate | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.6% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 31.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 204.3% |
| Total Puncte Câștigate | 77.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 48.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 509.8% |
| Total Puncte Câștigate | 92% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 60.4% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 48.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 45% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |