Leo Vithoontien Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U24.5 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
1.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
3.2/10 | |
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
733 666 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 363 |
O21.5 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4/10 | |
01:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.9/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
|
Despre Leo Vithoontien – Predicții și Statistici Tenis
Leo Vithoontien este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 655 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Leo Vithoontien, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (64) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% | 65.9% | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% | 68.2% | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% | 47.4% | 47.8% |
| Ași / Meci | 3.2 | 3.3 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 3.3 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 48.6% | 48.2% | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 23% | 24.4% | 25.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% | 39.4% | 38.6% |
| Serviciu Păstrat % | 82.3% | 108.6% | 114.1% |
| Total Puncte Câștigate | 58% | 64% | 57.5% |
| Statistică | Hard (57) | Zgură (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% | 29.7% |
| Ași / Meci | 3.1 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 53.7% | 38.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24% | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 25.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Serviciu Păstrat % | 114.1% |
| Total Puncte Câștigate | 57.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 48.2% |
| Mingi de Break Convertite | 24.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 108.6% |
| Total Puncte Câștigate | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 48.6% |
| Mingi de Break Convertite | 23% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% |
| Serviciu Păstrat % | 82.3% |
| Total Puncte Câștigate | 58% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 53.7% |
| Mingi de Break Convertite | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.7% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 38.9% |
| Mingi de Break Convertite | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |