Leonardo Borrelli Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1284
Forma Recentă
L
W
L
L
L
7
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:34 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.9/10 | |
10:41 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Leonardo Borrelli – Predicții și Statistici Tenis
Leonardo Borrelli Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Leonardo Borrelli, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (23) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.4% | 61.3% | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.9% | 59% | 59% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% | 49.6% | 49.6% |
| Ași / Meci | 3.4 | 2.6 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 | 4.6 | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55% | 47.1% | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% | 27% | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.8% | 34.3% | 34.3% |
| Serviciu Păstrat % | 227.6% | 97.9% | 98.3% |
| Total Puncte Câștigate | 77.6% | 59.5% | 59.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (14) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.6% | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.8% | 47.4% |
| Ași / Meci | 3 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 48.4% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 27.8% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% | 30.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (23)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |
| Serviciu Păstrat % | 98.3% |
| Total Puncte Câștigate | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |
| Serviciu Păstrat % | 97.9% |
| Total Puncte Câștigate | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.8% |
| Serviciu Păstrat % | 227.6% |
| Total Puncte Câștigate | 77.6% |
Statistici by Surface
Hard (14)
Zgură (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.8% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 48.4% |
| Mingi de Break Convertite | 27.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.3% |