Leylah Fernandez Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O17.5 |
9.1/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O17.5 |
8/10 | |
11:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.7/10 | |
17:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
19:25 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.4/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U28.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O17.5 |
5.8/10 | |
20:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 732 |
O17.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U28.5 |
10/10 | |
11:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O18.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O8.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Despre Leylah Fernandez – Predicții și Statistici Tenis
Leylah Fernandez este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 23 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Leylah Fernandez, obținând o precizie a predicțiilor de peste 61.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (57) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% | 69.7% | 67% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% | 63.3% | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% | 44.9% | 47% |
| Ași / Meci | 2 | 2.5 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 4.6 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 62.6% | 64.2% | 59.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.4% | 28.4% | 30.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% | 39.7% | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 57.1% | 57.7% | 59.2% |
| Total Puncte Câștigate | 50% | 48.9% | 50.2% |
| Statistică | Hard (36) | Zgură (13) | Iarbă (8) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% | 71.8% | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66% | 62.5% | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% | 43.6% | 47.4% |
| Ași / Meci | 2.7 | 1.8 | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 4.5 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 57.3% | 62.6% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% | 34.3% | 30.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% | 42.2% | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 59.1% |
| Mingi de Break Convertite | 30.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 59.2% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.9% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 64.2% |
| Mingi de Break Convertite | 28.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Serviciu Păstrat % | 57.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.6% |
| Mingi de Break Convertite | 35.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Serviciu Păstrat % | 57.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.3% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.6% |
| Mingi de Break Convertite | 34.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 30.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |