Lucca Liu Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1348
Vârstă22
Forma Recentă
W
L
W
L
4
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
7.9/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
7.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:09 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.6/10 | |
19:09 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.3/10 |
Despre Lucca Liu – Predicții și Statistici Tenis
Lucca Liu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Lucca Liu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (39) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% | 68.6% | 72% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% | 68.1% | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.7% | 57.6% | 55.7% |
| Ași / Meci | 1.8 | 1.4 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.8 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 59.4% | 58.9% |
| Mingi de Break Convertite | 45.7% | 40% | 40.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% | 45.2% | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 208.5% | 97.8% | 89.1% |
| Total Puncte Câștigate | 81.9% | 67% | 64% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (36) | Zgură (3) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 72% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.7% | - |
| Ași / Meci | 1.1 | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.9% | - |
| Mingi de Break Convertite | 40.7% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% | 38.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (39)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.7% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.9% |
| Mingi de Break Convertite | 40.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 89.1% |
| Total Puncte Câștigate | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 57.6% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 59.4% |
| Mingi de Break Convertite | 40% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Serviciu Păstrat % | 97.8% |
| Total Puncte Câștigate | 67% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.7% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 45.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 208.5% |
| Total Puncte Câștigate | 81.9% |
Statistici by Surface
Hard (36)
Zgură (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.7% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.9% |
| Mingi de Break Convertite | 40.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |