Luisina Giovannini Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O20.5 |
5/10 | |
06:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
8.6/10 | |
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.5/10 | |
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
0:2 |
7.3/10 | |
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
6.3/10 | |
17:08 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 | |
16:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.8/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 624 |
O18.5 |
7.7/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
15:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.5/10 | |
18:41 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
O20.5 |
3.2/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.3/10 |
Despre Luisina Giovannini – Predicții și Statistici Tenis
Luisina Giovannini Algoritmul nostru AI a analizat 31 meciuri ale lui Luisina Giovannini, obținând o precizie a predicțiilor de peste 61.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (53) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 70.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 44.8% |
| Ași / Meci | 1 | 1.3 | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 51.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 33.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.4% | 51.4% | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 171.6% |
| Total Puncte Câștigate | 106.2% | 108.1% | 71.2% |
| Statistică | Hard (1) | Zgură (52) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% | 44.9% |
| Ași / Meci | 5 | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% | 48.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20% | 34.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.4% | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 51.5% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 171.6% |
| Total Puncte Câștigate | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.4% |
| Total Puncte Câștigate | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.4% |
| Total Puncte Câștigate | 106.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.9% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 48.3% |
| Mingi de Break Convertite | 34.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% |