Luiza Fullana Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
8/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.6/10 | |
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
O16.5 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:07 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.2/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.3/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6.1/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
742 566 |
2 |
3.3/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U20.5 |
3.7/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O19.5 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
2 |
7.5/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
7.6/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.3/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.5/10 | |
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
Despre Luiza Fullana – Predicții și Statistici Tenis
Luiza Fullana este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 22 meciuri ale lui Luiza Fullana, obținând o precizie a predicțiilor de peste 54.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (39) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 56.6% | 55.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 46.8% | 49.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 45.8% | 40.5% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1.7 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 4.5 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 29.4% | 36% |
| Mingi de Break Convertite | - | 31.6% | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% | 47.6% | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | - | 341.9% | 380.7% |
| Total Puncte Câștigate | 101.3% | 84.7% | 79.9% |
| Statistică | Hard (4) | Zgură (32) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 51% | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% | 46.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28% | 45.8% |
| Ași / Meci | 3 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 29.4% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 31.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 18.2% | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.5% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 36% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 380.7% |
| Total Puncte Câștigate | 79.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 29.4% |
| Mingi de Break Convertite | 31.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% |
| Serviciu Păstrat % | 341.9% |
| Total Puncte Câștigate | 84.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |
| Total Puncte Câștigate | 101.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 18.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 29.4% |
| Mingi de Break Convertite | 31.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% |