Lukas Neumayer Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.5/10 | |
10:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
8.8/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
4.3/10 | |
13:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
12:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.2/10 | |
10:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.5/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1/10 | |
15:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.3/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 734 |
O18.5 |
9.3/10 | |
11:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
8.2/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
646 367 |
O19.5 |
9.3/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
1 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 263 |
1 |
4.3/10 | |
14:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.6/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
6/10 |
Despre Lukas Neumayer – Predicții și Statistici Tenis
Lukas Neumayer este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 191 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 26 meciuri ale lui Lukas Neumayer, obținând o precizie a predicțiilor de peste 88.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (66) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% | 64.6% | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% | 65.7% | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% | 51.7% | 51.4% |
| Ași / Meci | 2.6 | 2.1 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 1.9 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.4% | 63.5% | 61.2% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% | 29.2% | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% | 43.6% | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% | 60.7% | 61% |
| Total Puncte Câștigate | 54.1% | 52.2% | 51.1% |
| Statistică | Hard (15) | Zgură (47) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% | 62.5% | 75% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% | 65.8% | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.8% | 51.2% | 25% |
| Ași / Meci | 4.1 | 2.7 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 2.1 | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% | 59.4% | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% | 31% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.1% | 43.3% | 21.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.2% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 61% |
| Total Puncte Câștigate | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 63.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% |
| Serviciu Păstrat % | 60.7% |
| Total Puncte Câștigate | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.4% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.8% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 59.4% |
| Mingi de Break Convertite | 31% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 25% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 21.6% |