Luna María Cinalli Predicții, Statistici și Formă
Clasament#957
Forma Recentă
W
W
W
L
W
11
Meciuri Analizate
36.4%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
620 466 |
2 |
1.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
6.1/10 | |
16:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O19.5 |
8.2/10 | |
16:12 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 620 |
1 |
4.8/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
O19.5 |
6.4/10 | |
19:39 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.2/10 | |
17:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
10/10 | |
14:42 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
O16.5 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Luna María Cinalli – Predicții și Statistici Tenis
Luna María Cinalli Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Luna María Cinalli, obținând o precizie a predicțiilor de peste 36.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 55.4% | 55.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 63.9% | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 37.9% | 37.9% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 | 4.2 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 55.6% | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 11.1% | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% | 46.9% | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 687.7% | 692.3% |
| Total Puncte Câștigate | 97.2% | 89.2% | 89.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Zgură (24) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.9% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (25)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 692.3% |
| Total Puncte Câștigate | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 687.7% |
| Total Puncte Câștigate | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% |
| Total Puncte Câștigate | 97.2% |
Statistici by Surface
Zgură (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.9% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |