Mai Hontama Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
7.2/10 | |
06:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
8.6/10 | |
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 065 |
O19.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
652 376 |
O20.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U21.5 |
1.5/10 | |
06:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.3/10 | |
06:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
734 566 |
O19.5 |
9.9/10 | |
04:38 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:11 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.8/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 462 |
O20.5 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O18.5 |
8.2/10 | |
08:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 622 |
1 |
5.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
8/10 | |
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
O8.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O20.5 |
5.3/10 |
Despre Mai Hontama – Predicții și Statistici Tenis
Mai Hontama este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 208 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 26 meciuri ale lui Mai Hontama, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (48) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 74.1% | 67.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 54.5% | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 47.9% | 41.5% |
| Ași / Meci | 0.5 | 1 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 | 4 | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | - | 48.6% | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | 36.6% | 40.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% | 46.5% | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | - | 136.4% | 76.1% |
| Total Puncte Câștigate | 103.4% | 72% | 57.6% |
| Statistică | Hard (31) | Zgură (16) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.8% | 67.7% | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.9% | 56.4% | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% | 40.7% | 50% |
| Ași / Meci | 1.3 | 0.6 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 3.8 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% | 43% | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% | 48.3% | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% | 49.9% | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 40.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 76.1% |
| Total Puncte Câștigate | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 48.6% |
| Mingi de Break Convertite | 36.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 136.4% |
| Total Puncte Câștigate | 72% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% |
| Total Puncte Câștigate | 103.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 43% |
| Mingi de Break Convertite | 48.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |