Marek Gengel Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Abandon |
| 1
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.5/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U23.5 |
5.2/10 | |
11:04 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 267 |
O21.5 |
6/10 | |
13:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
1/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 562 |
O19.5 |
7.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
11:08 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.6/10 | |
11:08 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 746 |
O19.5 |
7.9/10 | |
10:07 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.5/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.1/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
9.4/10 |
Despre Marek Gengel – Predicții și Statistici Tenis
Marek Gengel este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 371 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 36 meciuri ale lui Marek Gengel, obținând o precizie a predicțiilor de peste 83.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (59) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 66.1% | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 86.5% | 71.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 36.8% | 44.7% |
| Ași / Meci | 5 | 5.4 | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.5 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | - | 50% | 57% |
| Mingi de Break Convertite | - | 40% | 28.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% | 41.5% | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | - | 1766.1% | 96.4% |
| Total Puncte Câștigate | 99.2% | 99.5% | 61.9% |
| Statistică | Hard (54) | Zgură (1) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% | 56.6% | 56.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.3% | 60% | 56% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45% | 39.1% | 35.9% |
| Ași / Meci | 5.6 | 3 | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 1 | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% | 42.9% | 100% |
| Mingi de Break Convertite | 29.1% | 0% | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% | 19.5% | 24.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 28.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | 96.4% |
| Total Puncte Câștigate | 61.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 86.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 40% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% |
| Serviciu Păstrat % | 1766.1% |
| Total Puncte Câștigate | 99.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% |
| Total Puncte Câștigate | 99.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45% |
| Ași / Meci | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.1% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 19.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.9% |
| Ași / Meci | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 100% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 24.5% |