Maria Golovina Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
2.6/10 | |
16:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
465 637 |
O20.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
274 656 |
O19.5 |
9.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 462 |
O20.5 |
5/10 | |
11:14 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
6.4/10 | |
11:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 462 |
O19.5 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
7.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
3.4/10 | |
15:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
8.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
616 362 |
1 |
5.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:14 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
6.2/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.1/10 | |
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 |
Despre Maria Golovina – Predicții și Statistici Tenis
Maria Golovina Algoritmul nostru AI a analizat 24 meciuri ale lui Maria Golovina, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (53) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 58.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 46.6% |
| Ași / Meci | 0.9 | 1.1 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 3.2 | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 60.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.1% | 47.9% | 49.2% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 118.4% |
| Total Puncte Câștigate | 97.9% | 101.1% | 60% |
| Statistică | Hard (42) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.5% | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% | 47.4% |
| Ași / Meci | 1.6 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 60.3% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.2% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | 60.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.2% |
| Serviciu Păstrat % | 118.4% |
| Total Puncte Câștigate | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.9% |
| Total Puncte Câștigate | 101.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.1% |
| Total Puncte Câștigate | 97.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 60.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% |