Marina Bassols Ribera Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.3/10 | |
18:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
17:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 642 |
O17.5 |
7.6/10 | |
14:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:39 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
1 |
1.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
7.7/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
20:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 643 |
O19.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:08 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.2/10 | |
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O16.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
7/10 |
Despre Marina Bassols Ribera – Predicții și Statistici Tenis
Marina Bassols Ribera este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 183 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 30 meciuri ale lui Marina Bassols Ribera, obținând o precizie a predicțiilor de peste 56.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (60) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 80.8% | 76.5% | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.2% | 56% | 57.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.4% | 37.2% | 39.2% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.6 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 | 4.3 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52% | 56.8% | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% | 49.6% | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% | 47.7% | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 92.4% | 72.6% | 85.8% |
| Total Puncte Câștigate | 64% | 58.3% | 55.9% |
| Statistică | Hard (25) | Zgură (31) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.9% | 74.4% | 69.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.1% | 55.6% | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39% | 36.3% | 51.7% |
| Ași / Meci | 1.5 | 0.5 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 | 4.6 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% | 52.8% | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 48.5% | 50% | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.6% | 47.8% | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.2% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 85.8% |
| Total Puncte Câștigate | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 76.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.2% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 49.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% |
| Serviciu Păstrat % | 72.6% |
| Total Puncte Câștigate | 58.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 80.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.4% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% |
| Serviciu Păstrat % | 92.4% |
| Total Puncte Câștigate | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 48.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.3% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |