Martina Colmegna Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 743 |
O20.5 |
7.8/10 | |
03:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O18.5 |
9.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 614 |
1 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.3/10 | |
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
261 626 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 652 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
656 273 |
1 |
3.7/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.6/10 | |
09:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
7.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
1.8/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.5/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O19.5 |
8.8/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.8/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
8/10 |
Despre Martina Colmegna – Predicții și Statistici Tenis
Martina Colmegna este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 20 meciuri ale lui Martina Colmegna, obținând o precizie a predicțiilor de peste 65%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (33) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% | 71.9% | 75.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% | 61.2% | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% | 39.1% | 42.6% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.7 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 1.7 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 0% | 46.7% | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% | 28.6% | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% | 42.3% | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 740.4% | 146.8% | 94.1% |
| Total Puncte Câștigate | 92.9% | 70.8% | 63.4% |
| Statistică | Zgură (29) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.6% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.6% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 94.1% |
| Total Puncte Câștigate | 63.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.1% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 46.7% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 146.8% |
| Total Puncte Câștigate | 70.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 0% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 740.4% |
| Total Puncte Câștigate | 92.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.6% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |