Martina Okalova Predicții, Statistici și Formă
Clasament#446
Vârstă28
Forma Recentă
W
L
L
L
L
8
Meciuri Analizate
62.5%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:09 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
O18.5 |
5.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.9/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
3.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.6/10 | |
20:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
6.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Martina Okalova – Predicții și Statistici Tenis
Martina Okalova este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Martina Okalova, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (35) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 70.1% | 68.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 60.8% | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 47.2% | 44% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.4 | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 | 5.9 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 59.2% | 59.1% |
| Mingi de Break Convertite | - | 46.8% | 44.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.1% | 51.6% | 50.4% |
| Serviciu Păstrat % | - | 107.8% | 118.3% |
| Total Puncte Câștigate | 104.1% | 70.9% | 64.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (20) | Zgură (15) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.1% | 57.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% | 43.1% |
| Ași / Meci | 0.4 | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 6.1 |
| Mingi de Break Salvate | 63.9% | 46.9% |
| Mingi de Break Convertite | 46.4% | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.1% | 50.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (35)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 59.1% |
| Mingi de Break Convertite | 44.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.4% |
| Serviciu Păstrat % | 118.3% |
| Total Puncte Câștigate | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.9 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 46.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.6% |
| Serviciu Păstrat % | 107.8% |
| Total Puncte Câștigate | 70.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.1% |
| Total Puncte Câștigate | 104.1% |
Statistici by Surface
Hard (20)
Zgură (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.9% |
| Mingi de Break Convertite | 46.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.1% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.1 |
| Mingi de Break Salvate | 46.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.7% |