Matilde Jorge Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O19.5 |
8.5/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.6/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 731 |
O18.5 |
8.2/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
3.6/10 | |
13:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
656 473 |
O17.5 |
10/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 566 |
O17.5 |
9.3/10 | |
12:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O18.5 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
7.1/10 | |
16:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.8/10 |
Despre Matilde Jorge – Predicții și Statistici Tenis
Matilde Jorge este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Matilde Jorge, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (52) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% | 70% | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.4% | 56.5% | 55.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% | 43.4% | 42.7% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1.8 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 | 5.1 | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | 40% | 54.3% | 55.5% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% | 36% | 37% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.1% | 43.8% | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 265.9% | 103.2% | 111.1% |
| Total Puncte Câștigate | 81.2% | 64% | 61.2% |
| Statistică | Hard (38) | Zgură (14) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% | 46.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% | 38.5% |
| Ași / Meci | 2 | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% | 40% |
| Mingi de Break Convertite | 38.9% | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.7% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.5% |
| Mingi de Break Convertite | 37% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 111.1% |
| Total Puncte Câștigate | 61.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 36% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.8% |
| Serviciu Păstrat % | 103.2% |
| Total Puncte Câștigate | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 40% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.1% |
| Serviciu Păstrat % | 265.9% |
| Total Puncte Câștigate | 81.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 38.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 40% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% |