Matthew Summers Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:58 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U19.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.3/10 | |
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.9/10 | |
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
7.3/10 | |
04:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
466 644 |
1 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
753 576 |
O20.5 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O17.5 |
6.9/10 | |
08:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 733 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
7.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Despre Matthew Summers – Predicții și Statistici Tenis
Matthew Summers este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 713 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Matthew Summers, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (53) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 70.3% | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 59.6% | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 48.7% | 54.1% |
| Ași / Meci | 6 | 4.6 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.7 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | - | 56.8% | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 17.6% | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.6% | 37.5% | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | - | 184% | 199.1% |
| Total Puncte Câștigate | 100.9% | 74.3% | 70% |
| Statistică | Hard (52) | Iarbă (1) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.7% | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% | 71.4% |
| Ași / Meci | 2.8 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% | 0% |
| Mingi de Break Convertite | 20% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% | 26.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.1% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 199.1% |
| Total Puncte Câștigate | 70% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 184% |
| Total Puncte Câștigate | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.6% |
| Total Puncte Câștigate | 100.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 71.4% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 0% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 26.8% |