Max Wiskandt Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.5/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O18.5 |
8.3/10 | |
07:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O21.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 664 |
1 |
2.4/10 | |
06:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.1/10 | |
08:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O20.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O17.5 |
8.2/10 | |
00:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
13:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
4.3/10 | |
12:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
4.8/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
O21.5 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
2/10 |
Despre Max Wiskandt – Predicții și Statistici Tenis
Max Wiskandt este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 628 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Max Wiskandt, obținând o precizie a predicțiilor de peste 47.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (60) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% | 67% | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% | 66.3% | 65.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% | 51.7% | 49% |
| Ași / Meci | 2.3 | 3.7 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.8 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 48.1% | 58.9% | 56.6% |
| Mingi de Break Convertite | 19.4% | 16.1% | 20.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% | 39.4% | 38.8% |
| Serviciu Păstrat % | 103.4% | 75.5% | 64.4% |
| Total Puncte Câștigate | 66.6% | 55.8% | 51.7% |
| Statistică | Hard (38) | Zgură (21) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% | 65.8% | 62% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% | 66.4% | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% | 47.5% | 31.6% |
| Ași / Meci | 4.5 | 4 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.5 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.4% | 57.1% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 20.6% | 20.9% | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% | 42.4% | 15.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.6% |
| Mingi de Break Convertite | 20.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.8% |
| Serviciu Păstrat % | 64.4% |
| Total Puncte Câștigate | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.9% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 75.5% |
| Total Puncte Câștigate | 55.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 48.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Serviciu Păstrat % | 103.4% |
| Total Puncte Câștigate | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.5% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 31.6% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 15.5% |