Maxence Bertimon Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O19.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 | |
08:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
O20.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:12 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
1 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.3/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
7.2/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.9/10 | |
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.4/10 |
Despre Maxence Bertimon – Predicții și Statistici Tenis
Maxence Bertimon este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 736 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Maxence Bertimon, obținând o precizie a predicțiilor de peste 69.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (41) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% | 69.4% | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% | 61.6% | 67.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% | 39.5% | 44.1% |
| Ași / Meci | 3 | 3.5 | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 2.4 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 50% | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 10% | 5.6% | 15.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% | 37.8% | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 505.1% | 364.5% | 289% |
| Total Puncte Câștigate | 88.6% | 83.2% | 70.8% |
| Statistică | Hard (31) | Zgură (8) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% | 42.9% |
| Ași / Meci | 4.2 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 17% | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% | 35% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 15.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 289% |
| Total Puncte Câștigate | 70.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.5% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 5.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 364.5% |
| Total Puncte Câștigate | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% |
| Serviciu Păstrat % | 505.1% |
| Total Puncte Câștigate | 88.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 17% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35% |