Maxim Shin Predicții, Statistici și Formă
Clasament#982
Vârstă22
Înălțime6'3"
Greutate165 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
L
W
L
8
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.8/10 | |
11:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
6.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
8.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.5/10 | |
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
4.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
||
06:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Despre Maxim Shin – Predicții și Statistici Tenis
Maxim Shin este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 982 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Maxim Shin, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (32) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.2% | 51.2% | 57.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% | 54.8% | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% | 40.7% | 43.2% |
| Ași / Meci | 1.9 | 2.1 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 | 5.6 | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% | 47.1% | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% | 26.3% | 24.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% | 37.4% | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 271.9% | 357% | 454% |
| Total Puncte Câștigate | 80.3% | 80.3% | 72.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (26) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.6% | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.2% | 54.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% | 40.7% |
| Ași / Meci | 3.8 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | 77.8% | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 20% | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% | 39.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (32)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.2% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 24.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 454% |
| Total Puncte Câștigate | 72.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |
| Serviciu Păstrat % | 357% |
| Total Puncte Câștigate | 80.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |
| Serviciu Păstrat % | 271.9% |
| Total Puncte Câștigate | 80.3% |
Statistici by Surface
Hard (26)
Zgură (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 77.8% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |