Maxime Chazal Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
4.2/10 | |
13:02 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 | |
20:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
1.5/10 | |
19:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.3/10 | |
19:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 465 |
O21.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.6/10 | |
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O21.5 |
7.4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
5.2/10 |
Despre Maxime Chazal – Predicții și Statistici Tenis
Maxime Chazal este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 32 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 478 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Maxime Chazal, obținând o precizie a predicțiilor de peste 47.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (38) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% | 64.7% | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76% | 72.7% | 70.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% | 49% | 48% |
| Ași / Meci | 4.1 | 2.7 | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.4 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 45.8% | 56.3% | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% | 17.9% | 23.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.8% | 38.3% | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 110.6% | 114.7% | 97.8% |
| Total Puncte Câștigate | 65.2% | 65.2% | 61.1% |
| Statistică | Hard (11) | Zgură (27) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% | 67.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% | 48.4% |
| Ași / Meci | 4.3 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 23.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 97.8% |
| Total Puncte Câștigate | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 114.7% |
| Total Puncte Câștigate | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 45.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.8% |
| Serviciu Păstrat % | 110.6% |
| Total Puncte Câștigate | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |