Michael Agwi Predicții, Statistici și Formă
Clasament#683
Vârstă22
Înălțime6'4"
Greutate187 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
W
L
L
5
Meciuri Analizate
40%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
5.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:08 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
O21.5 |
6.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
734 666 |
O21.5 |
8.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Michael Agwi – Predicții și Statistici Tenis
Michael Agwi este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 683 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Michael Agwi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 40%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (36) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% | 69% | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% | 74% | 73.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% | 55.6% | 48.6% |
| Ași / Meci | 4.2 | 5.1 | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 4.2 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 57.1% | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 12% | 12% | 13.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% | 38.3% | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | 201.4% | 263.4% | 340.9% |
| Total Puncte Câștigate | 71.5% | 71.5% | 66.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (8) | Zgură (23) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% | 36% |
| Ași / Meci | 3.9 | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 12% | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% | 34.5% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (36)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 13.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | 340.9% |
| Total Puncte Câștigate | 66.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 263.4% |
| Total Puncte Câștigate | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 201.4% |
| Total Puncte Câștigate | 71.5% |
Statistici by Surface
Hard (8)
Zgură (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.5% |