Mickael Kaouk Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1118
Forma Recentă
L
L
L
L
L
9
Meciuri Analizate
66.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:51 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.1/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Mickael Kaouk – Predicții și Statistici Tenis
Mickael Kaouk Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Mickael Kaouk, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (16) | Ultimele 52 Săptămâni (16) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 70.6% | 70.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 75% | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 15% | 15% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 1.7 | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | - | 60% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | - | 18.2% | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% | 43.2% | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | - | 283.8% | 283.8% |
| Total Puncte Câștigate | 94.8% | 75.8% | 75.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (7) | Zgură (6) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.6% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 15% | - |
| Ași / Meci | 1.6 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 60% | - |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% | 48.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (16)
Ultimele 20 (16)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 15% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 283.8% |
| Total Puncte Câștigate | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 15% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 283.8% |
| Total Puncte Câștigate | 75.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Total Puncte Câștigate | 94.8% |
Statistici by Surface
Hard (7)
Zgură (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 15% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% |