Miho Kuramochi Predicții, Statistici și Formă
Clasament#351
Forma Recentă
L
W
W
L
W
8
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
1.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.1/10 | |
23:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
Despre Miho Kuramochi – Predicții și Statistici Tenis
Miho Kuramochi Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Miho Kuramochi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (33) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.1% | 73.4% | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 35.3% | 58.6% | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 26.7% | 23.8% | 23.8% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.6 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 3.2 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 16.7% | 25% | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 42.9% | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% | 44.4% | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 675% | 313.9% | 578.5% |
| Total Puncte Câștigate | 84.1% | 79.2% | 79.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (27) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 23.8% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (33)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 23.8% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 578.5% |
| Total Puncte Câștigate | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 23.8% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 313.9% |
| Total Puncte Câștigate | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 35.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 26.7% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 16.7% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | 675% |
| Total Puncte Câștigate | 84.1% |
Statistici by Surface
Hard (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 23.8% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |