Mona Barthel Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:08 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O19.5 |
7.8/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.3/10 | |
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:09 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
O21.5 |
6.8/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
9/10 | |
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
8.8/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.8/10 | |
12:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
7.6/10 |
Despre Mona Barthel – Predicții și Statistici Tenis
Mona Barthel este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 35 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 177 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 35 meciuri ale lui Mona Barthel, obținând o precizie a predicțiilor de peste 65.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (52) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% | 61.9% | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.7% | 67.1% | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.1% | 47.4% | 44.1% |
| Ași / Meci | 3.9 | 4.2 | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 8.8 | 7.5 | 6.6 |
| Mingi de Break Salvate | 43.5% | 61.7% | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% | 34.1% | 36.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46% | 44.8% | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 256.9% | 119.9% | 74.4% |
| Total Puncte Câștigate | 84% | 69.9% | 56.7% |
| Statistică | Hard (30) | Zgură (19) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.5% | 56.8% | 56.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% | 61.3% | 48.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% | 42.6% | 48% |
| Ași / Meci | 6.1 | 2.4 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 | 6.8 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% | 51.9% | 0% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% | 37.1% | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% | 45.2% | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.6 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 36.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 74.4% |
| Total Puncte Câștigate | 56.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% |
| Mingi de Break Convertite | 34.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 119.9% |
| Total Puncte Câștigate | 69.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.1% |
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 8.8 |
| Mingi de Break Salvate | 43.5% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46% |
| Serviciu Păstrat % | 256.9% |
| Total Puncte Câștigate | 84% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 6.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.6% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51.9% |
| Mingi de Break Convertite | 37.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 0% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |