Monika Stankiewicz Predicții, Statistici și Formă
Clasament#831
Forma Recentă
W
L
W
L
L
5
Meciuri Analizate
60%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
4.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
5/10 | |
11:37 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.3/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.7/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2/10 |
Despre Monika Stankiewicz – Predicții și Statistici Tenis
Monika Stankiewicz Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Monika Stankiewicz, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (31) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 25% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1.1 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.9 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.4% | 46.4% | 45.8% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 1003.6% |
| Total Puncte Câștigate | 95.3% | 95.3% | 85.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (15) | Zgură (16) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 25% | - |
| Ași / Meci | 0.9 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 5.3 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% | - |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% | 47.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (31)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 25% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.8% |
| Serviciu Păstrat % | 1003.6% |
| Total Puncte Câștigate | 85.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.4% |
| Total Puncte Câștigate | 95.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.4% |
| Total Puncte Câștigate | 95.3% |
Statistici by Surface
Hard (15)
Zgură (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 25% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% |