Naiktha Bains Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 736 |
O20.5 |
8.8/10 | |
10:14 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
14:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2/10 | |
04:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.5/10 | |
07:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U21.5 |
2.2/10 |
Despre Naiktha Bains – Predicții și Statistici Tenis
Naiktha Bains este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Naiktha Bains, obținând o precizie a predicțiilor de peste 46.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (37) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% | 75.2% | 74.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% | 65.5% | 63.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% | 47% | 43.3% |
| Ași / Meci | 2.4 | 2.6 | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.3 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 44% | 44% | 47.6% |
| Mingi de Break Convertite | 38% | 38% | 31.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% | 41.7% | 40.3% |
| Serviciu Păstrat % | 80.3% | 104.2% | 147.8% |
| Total Puncte Câștigate | 58% | 58% | 54.4% |
| Statistică | Hard (33) | Zgură (2) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% | - | 74.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% | - | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% | - | 35.1% |
| Ași / Meci | 2.8 | 0.5 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 4 | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | 44% | - | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38% | - | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% | 42.1% | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.6% |
| Mingi de Break Convertite | 31.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |
| Serviciu Păstrat % | 147.8% |
| Total Puncte Câștigate | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 44% |
| Mingi de Break Convertite | 38% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 104.2% |
| Total Puncte Câștigate | 58% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 44% |
| Mingi de Break Convertite | 38% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 80.3% |
| Total Puncte Câștigate | 58% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 44% |
| Mingi de Break Convertite | 38% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.1% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |