Niels McDonald Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
5.6/10 | |
14:04 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
1.1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 666 |
2 |
8.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
3.6/10 | |
13:22 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9/10 | |
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
367 625 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Despre Niels McDonald – Predicții și Statistici Tenis
Niels McDonald este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 17 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1003 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Niels McDonald, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (23) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% | 68.6% | 67% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% | 61.8% | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.4% | 48.8% | 48.3% |
| Ași / Meci | 1.5 | 2.1 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 4.1 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 54% | 54.9% |
| Mingi de Break Convertite | 10.7% | 15.5% | 19.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% | 39% | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 188.9% | 96.8% | 87.6% |
| Total Puncte Câștigate | 76.7% | 63.2% | 59.1% |
| Statistică | Hard (7) | Zgură (16) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.3% | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% | 64.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% | 49.2% |
| Ași / Meci | 3 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.1% | 51.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.5% | 21.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.8% | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 54.9% |
| Mingi de Break Convertite | 19.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 87.6% |
| Total Puncte Câștigate | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54% |
| Mingi de Break Convertite | 15.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% |
| Serviciu Păstrat % | 96.8% |
| Total Puncte Câștigate | 63.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.4% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 10.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% |
| Serviciu Păstrat % | 188.9% |
| Total Puncte Câștigate | 76.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 51.3% |
| Mingi de Break Convertite | 21.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40% |