Nikola Djosic Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1073
Vârstă18
Forma Recentă
L
L
W
L
L
8
Meciuri Analizate
37.5%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O18.5 |
8.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.1/10 | |
11:09 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
465 647 |
2 |
7.8/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 746 |
2 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O18.5 |
9/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.9/10 | |
12:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
6/10 |
Despre Nikola Djosic – Predicții și Statistici Tenis
Nikola Djosic este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 18 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Nikola Djosic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 37.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (20) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 56.3% | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 77.5% | 77.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 29% | 29% |
| Ași / Meci | 1.7 | 2.1 | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 2.6 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | - | 100% | 100% |
| Mingi de Break Convertite | - | 10% | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% | 40.7% | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | - | 684.5% | 684.5% |
| Total Puncte Câștigate | 111.3% | 88.4% | 88.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (12) | Zgură (8) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 77.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 29% |
| Ași / Meci | 2 | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 100% |
| Mingi de Break Convertite | - | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% | 41.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (20)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 100% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 684.5% |
| Total Puncte Câștigate | 88.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 100% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |
| Serviciu Păstrat % | 684.5% |
| Total Puncte Câștigate | 88.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |
| Total Puncte Câștigate | 111.3% |
Statistici by Surface
Hard (12)
Zgură (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 100% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |