Noelia Zeballos Melgar Predicții, Statistici și Formă
Clasament#664
Vârstă31
Forma Recentă
W
L
W
L
L
5
Meciuri Analizate
60%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
3.5/10 | |
16:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
6.1/10 |
Despre Noelia Zeballos Melgar – Predicții și Statistici Tenis
Noelia Zeballos Melgar este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 31 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Noelia Zeballos Melgar, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (33) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% | 65.6% | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.1% | 54.2% | 54.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% | 33.1% | 33.1% |
| Ași / Meci | 0.6 | 1 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 4.2 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 41.9% | 42.2% | 42.2% |
| Mingi de Break Convertite | 50% | 43.3% | 43.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% | 47.4% | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 75% | 82.5% | 153.7% |
| Total Puncte Câștigate | 54.6% | 51.7% | 51.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (10) | Zgură (23) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% | 53.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.1% | 32.2% |
| Ași / Meci | 2 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 36.4% | 43.4% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% | 47.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (33)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.1% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 42.2% |
| Mingi de Break Convertite | 43.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 153.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.1% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 42.2% |
| Mingi de Break Convertite | 43.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 82.5% |
| Total Puncte Câștigate | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 41.9% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% |
| Serviciu Păstrat % | 75% |
| Total Puncte Câștigate | 54.6% |
Statistici by Surface
Hard (10)
Zgură (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.1% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 36.4% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 32.2% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 43.4% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |