Nuria Parrizas Diaz Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 626 |
O19.5 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
13:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 461 |
O18.5 |
6.4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U25.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.8/10 |
Despre Nuria Parrizas Diaz – Predicții și Statistici Tenis
Nuria Parrizas Diaz este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 34 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 264 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Nuria Parrizas Diaz, obținând o precizie a predicțiilor de peste 78.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 84.2% | 75.7% | 73% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% | 58.8% | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.8% | 41.1% | 39.7% |
| Ași / Meci | 1 | 1.2 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 2.4 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 62.2% | 57.3% | 52.4% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% | 37.2% | 42.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% | 42.1% | 44.2% |
| Serviciu Păstrat % | 133.2% | 80.3% | 69.2% |
| Total Puncte Câștigate | 66.4% | 57.5% | 54.9% |
| Statistică | Hard (14) | Zgură (12) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.8% | 68.5% | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% | 59% | 59.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% | 39.4% | 35.9% |
| Ași / Meci | 1.5 | 0.8 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.9 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% | 46.5% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 34.7% | 47.7% | 53.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% | 47.2% | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.7% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52.4% |
| Mingi de Break Convertite | 42.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |
| Serviciu Păstrat % | 69.2% |
| Total Puncte Câștigate | 54.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.1% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 57.3% |
| Mingi de Break Convertite | 37.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Serviciu Păstrat % | 80.3% |
| Total Puncte Câștigate | 57.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 84.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.8% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | 133.2% |
| Total Puncte Câștigate | 66.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 34.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.4% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 46.5% |
| Mingi de Break Convertite | 47.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.9% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 53.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 52.4% |