Oana Georgeta Simion Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
11:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
6.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.3/10 | |
13:18 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.1/10 | |
12:41 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:12 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 | |
09:44 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O19.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O20.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
|
||
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 626 |
|
Despre Oana Georgeta Simion – Predicții și Statistici Tenis
Oana Georgeta Simion este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Oana Georgeta Simion, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (46) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 73.3% | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 60.1% | 60.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 48.6% | 47.3% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.8 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 2.7 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | - | 60.3% | 57.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 39.7% | 38.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% | 47.9% | 47.5% |
| Serviciu Păstrat % | - | 146.1% | 201.2% |
| Total Puncte Câștigate | 101.3% | 74.6% | 71.8% |
| Statistică | Hard (7) | Zgură (39) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.2% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% | - |
| Ași / Meci | 1.4 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.6% | - |
| Mingi de Break Convertite | 38.6% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.9% | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.6% |
| Mingi de Break Convertite | 38.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.5% |
| Serviciu Păstrat % | 201.2% |
| Total Puncte Câștigate | 71.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 39.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.9% |
| Serviciu Păstrat % | 146.1% |
| Total Puncte Câștigate | 74.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Total Puncte Câștigate | 101.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.6% |
| Mingi de Break Convertite | 38.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |