Oskar Brostrom Poulsen Predicții, Statistici și Formă
Clasament#779
Forma Recentă
W
L
W
L
L
15
Meciuri Analizate
53.3%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 | |
13:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
1.3/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 724 |
O21.5 |
7.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.1/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
573 756 |
O20.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
656 473 |
O20.5 |
8.6/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
5.4/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
2 |
2.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O22.5 |
3.7/10 | |
12:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 736 |
O21.5 |
8.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 723 |
|
||
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 731 |
|
Despre Oskar Brostrom Poulsen – Predicții și Statistici Tenis
Oskar Brostrom Poulsen Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Oskar Brostrom Poulsen, obținând o precizie a predicțiilor de peste 53.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% | 55.3% | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.2% | 78.2% | 78.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% | 44% | 44% |
| Ași / Meci | 7.3 | 9.1 | 9.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 2.4 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% | 15.1% | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% | 35.3% | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 96.1% | 132.3% | 150.3% |
| Total Puncte Câștigate | 59.7% | 59.7% | 59.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (24) | Zgură (1) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.2% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% | - |
| Ași / Meci | 9.2 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% | - |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% | - |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (28)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% |
| Ași / Meci | 9.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 150.3% |
| Total Puncte Câștigate | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% |
| Ași / Meci | 9.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 132.3% |
| Total Puncte Câștigate | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% |
| Ași / Meci | 7.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 96.1% |
| Total Puncte Câștigate | 59.7% |
Statistici by Surface
Hard (24)
Zgură (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% |
| Ași / Meci | 9.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |