Patrick Zahraj Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.5/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
0:2 |
3.7/10 | |
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.4/10 | |
12:11 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.9/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.4/10 | |
02:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
03:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
7.1/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
8/10 | |
12:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
U28.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
Despre Patrick Zahraj – Predicții și Statistici Tenis
Patrick Zahraj este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 402 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Patrick Zahraj, obținând o precizie a predicțiilor de peste 87%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (59) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 52.9% | 57.9% | 56.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% | 65.1% | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.5% | 42.3% | 41.9% |
| Ași / Meci | 3.7 | 3.7 | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 | 6.2 | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 63.9% | 60.5% |
| Mingi de Break Convertite | 27.9% | 27% | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% | 41.9% | 39.2% |
| Serviciu Păstrat % | 121.3% | 74.6% | 63.1% |
| Total Puncte Câștigate | 67.8% | 56% | 50.3% |
| Statistică | Hard (33) | Zgură (18) | Iarbă (8) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% | 52% | 57% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.2% | 66.6% | 77.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% | 39.8% | 39.1% |
| Ași / Meci | 4.6 | 2.8 | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 5.3 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 60.9% | 61.1% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 24.4% | 21.9% | 12.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% | 38.4% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.9% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.5% |
| Mingi de Break Convertite | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.9% |
| Mingi de Break Convertite | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 74.6% |
| Total Puncte Câștigate | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 52.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.5% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Serviciu Păstrat % | 121.3% |
| Total Puncte Câștigate | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 52% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.8% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 21.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.1% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 12.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |