Pavlos Tsitsipas Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
276 657 |
O19.5 |
10/10 | |
18:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O16.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
|
Despre Pavlos Tsitsipas – Predicții și Statistici Tenis
Pavlos Tsitsipas este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1013 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Pavlos Tsitsipas, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (43) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.5% | 59.7% | 58% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% | 62.9% | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.5% | 35.1% | 46.1% |
| Ași / Meci | 5.3 | 4.3 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 | 4.6 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% | 44.4% | 50.5% |
| Mingi de Break Convertite | 21.9% | 14.6% | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% | 34.7% | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 204.4% | 157.2% | 89.1% |
| Total Puncte Câștigate | 73.6% | 67.9% | 56.5% |
| Statistică | Hard (21) | Zgură (19) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.6% | 57% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.5% | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% | 44.2% |
| Ași / Meci | 3.4 | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 49.2% | 52.4% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.3% | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.1% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 50.5% |
| Mingi de Break Convertite | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 89.1% |
| Total Puncte Câștigate | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.1% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 14.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% |
| Serviciu Păstrat % | 157.2% |
| Total Puncte Câștigate | 67.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.5% |
| Ași / Meci | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 21.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% |
| Serviciu Păstrat % | 204.4% |
| Total Puncte Câștigate | 73.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 49.2% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.2% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 52.4% |
| Mingi de Break Convertite | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.8% |