Peyton Stearns Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
9.2/10 | |
14:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U27.5 |
4.5/10 | |
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
722 566 |
O18.5 |
6.4/10 | |
17:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 647 |
O17.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O18.5 |
7.7/10 | |
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
O18.5 |
6.2/10 | |
00:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O18.5 |
9.3/10 | |
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U27.5 |
6.7/10 | |
00:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.6/10 | |
07:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7.4/10 | |
09:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
8/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
5.6/10 | |
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O18.5 |
6.6/10 |
Despre Peyton Stearns – Predicții și Statistici Tenis
Peyton Stearns este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 49 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 21 meciuri ale lui Peyton Stearns, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (38) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% | 68.4% | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% | 63.6% | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% | 48.6% | 45.6% |
| Ași / Meci | 2.9 | 3.9 | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 3.5 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.7% | 55.1% | 54.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% | 34% | 31% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% | 42.8% | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 58.8% | 58.8% | 57.7% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% | 50.9% | 49.9% |
| Statistică | Hard (27) | Zgură (8) | Iarbă (3) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% | 65.8% | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.8% | 61.5% | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.1% | 46.8% | 46.8% |
| Ași / Meci | 4.7 | 2.6 | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 3.1 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 51.7% | 57.1% | 69% |
| Mingi de Break Convertite | 31.7% | 31.5% | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% | 42.4% | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.6% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.6% |
| Mingi de Break Convertite | 31% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 57.7% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.1% |
| Mingi de Break Convertite | 34% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Serviciu Păstrat % | 58.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.7% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% |
| Serviciu Păstrat % | 58.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.1% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 51.7% |
| Mingi de Break Convertite | 31.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 31.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 69% |
| Mingi de Break Convertite | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.5% |