Polina Iatcenko Predicții, Statistici și Formă
Clasament#165
Forma Recentă
L
W
W
L
L
18
Meciuri Analizate
72.2%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.8/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 | |
06:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O18.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
4.1/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U22.5 |
3.9/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
7.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O20.5 |
5.7/10 | |
12:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 12 |
U19.5 |
4.8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.6/10 | |
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
7.8/10 | |
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
3.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.5/10 | |
05:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 722 |
O20.5 |
6.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Polina Iatcenko – Predicții și Statistici Tenis
Polina Iatcenko Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Polina Iatcenko, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (46) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.9% | 71.3% | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% | 59.5% | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% | 40.1% | 41.3% |
| Ași / Meci | 3.2 | 2.9 | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 3.1 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% | 55.2% | 59.5% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% | 42.9% | 41.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% | 45.4% | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 740.4% | 126.9% | 131.6% |
| Total Puncte Câștigate | 91.2% | 72.5% | 65.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (45) | Zgură (1) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% | 51.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.4% | 40% |
| Ași / Meci | 2.6 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 60.9% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 42.8% | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.6% | 30.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (46)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.3% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 59.5% |
| Mingi de Break Convertite | 41.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 131.6% |
| Total Puncte Câștigate | 65.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.1% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.2% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.4% |
| Serviciu Păstrat % | 126.9% |
| Total Puncte Câștigate | 72.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Serviciu Păstrat % | 740.4% |
| Total Puncte Câștigate | 91.2% |
Statistici by Surface
Hard (45)
Zgură (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.4% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 60.9% |
| Mingi de Break Convertite | 42.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.8% |