Pranav Kumar Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1469
Vârstă26
Înălțime5'9"
Greutate161 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
L
L
L
6
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 633 |
1 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 21 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Pranav Kumar – Predicții și Statistici Tenis
Pranav Kumar este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1469 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 6 meciuri ale lui Pranav Kumar, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (17) | Ultimele 52 Săptămâni (17) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% | 59.8% | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% | 60.3% | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% | 35.6% | 35.6% |
| Ași / Meci | 2.5 | 2.4 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 4.1 | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 53.9% | 55.9% | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% | 13.5% | 13.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.3% | 33.1% | 33.1% |
| Serviciu Păstrat % | 55.6% | 53.4% | 53.4% |
| Total Puncte Câștigate | 44.1% | 42.8% | 42.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (15) | Zgură (1) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% | 52.4% | 72.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% | 45.5% | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.5% | 35% | 38.9% |
| Ași / Meci | 2.3 | 1 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 3 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 57.3% | 42.9% | 0% |
| Mingi de Break Convertite | 15.2% | 0% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.9% | 29.3% | 23.1% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (17)
Ultimele 20 (17)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.6% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 13.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.1% |
| Serviciu Păstrat % | 53.4% |
| Total Puncte Câștigate | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.6% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 13.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.1% |
| Serviciu Păstrat % | 53.4% |
| Total Puncte Câștigate | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.3% |
| Serviciu Păstrat % | 55.6% |
| Total Puncte Câștigate | 44.1% |
Statistici by Surface
Hard (15)
Zgură (1)
Iarbă (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.5% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.3% |
| Mingi de Break Convertite | 15.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 52.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 45.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 29.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.9% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 0% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 23.1% |