Rafael De Alba Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:41 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
U20.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O19.5 |
9.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.9/10 | |
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
U21.5 |
1.9/10 | |
16:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
|
Despre Rafael De Alba – Predicții și Statistici Tenis
Rafael De Alba este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1238 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Rafael De Alba, obținând o precizie a predicțiilor de peste 83.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (24) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.8% | 60.1% | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% | 63.6% | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.1% | 39.9% | 39.9% |
| Ași / Meci | 1.4 | 2.1 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 3 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 64.5% | 63.3% | 63.3% |
| Mingi de Break Convertite | 2.6% | 10.1% | 10.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% | 36.4% | 36.4% |
| Serviciu Păstrat % | 110.5% | 99.6% | 136% |
| Total Puncte Câștigate | 60.7% | 56.2% | 56.2% |
| Statistică | Hard (18) | Zgură (6) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% | 54.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41% | 36.7% |
| Ași / Meci | 2.1 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.7% | 78.6% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% | 6.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% | 26% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.9% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 63.3% |
| Mingi de Break Convertite | 10.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Serviciu Păstrat % | 136% |
| Total Puncte Câștigate | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.9% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 63.3% |
| Mingi de Break Convertite | 10.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Serviciu Păstrat % | 99.6% |
| Total Puncte Câștigate | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.1% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 64.5% |
| Mingi de Break Convertite | 2.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 110.5% |
| Total Puncte Câștigate | 60.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.7% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.7% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 78.6% |
| Mingi de Break Convertite | 6.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 26% |