Raul Brancaccio Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S1 |
| 0
0
|
|
|
? |
? |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O21.5 |
5.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.4/10 | |
11:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 376 |
2 |
1.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
373 666 |
2 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
11:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 366 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
1.4/10 | |
13:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 | |
12:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
8/10 | |
15:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
734 666 |
2 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
3.1/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.2/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
8.1/10 |
Despre Raul Brancaccio – Predicții și Statistici Tenis
Raul Brancaccio este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 240 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 28 meciuri ale lui Raul Brancaccio, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (57) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% | 62.4% | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% | 65.2% | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% | 51% | 47.8% |
| Ași / Meci | 1.2 | 1.5 | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.8 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% | 62.3% | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% | 27.6% | 34.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% | 38.4% | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 60% | 59.9% | 70.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% | 48.9% | 49.4% |
| Statistică | Hard (14) | Zgură (43) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.1% | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% | 64.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% | 46.8% |
| Ași / Meci | 3.1 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52% | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 45.7% | 30.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 34.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 70.3% |
| Total Puncte Câștigate | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 62.3% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 59.9% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 60% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 45.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 30.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |