Reece Falck Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.7/10 | |
14:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O21.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 736 |
O20.5 |
7.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
2.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U20.5 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:06 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
8/10 | |
21:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
8/10 |
Despre Reece Falck – Predicții și Statistici Tenis
Reece Falck este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1290 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Reece Falck, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 58.4% | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 69.3% | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 45.8% | 50.2% |
| Ași / Meci | 2.3 | 3.1 | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.5 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | - | 75% | 66.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 52.4% | 28.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% | 43.4% | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | - | 408.7% | 110.7% |
| Total Puncte Câștigate | 104.4% | 92.7% | 64.2% |
| Statistică | Hard (44) | Zgură (6) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% | 56.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% | 42.2% |
| Ași / Meci | 4.3 | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 6.7 |
| Mingi de Break Salvate | 68% | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 25.4% | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.6% | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 66.9% |
| Mingi de Break Convertite | 28.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | 110.7% |
| Total Puncte Câștigate | 64.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 52.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |
| Serviciu Păstrat % | 408.7% |
| Total Puncte Câștigate | 92.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Total Puncte Câștigate | 104.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 68% |
| Mingi de Break Convertite | 25.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |